Kurs

Kurs dla kandydatów na Architekturę i ASP. Od Września 2017 jesteśmy również w Olsztynie!

Nasza przygoda z nauką rysunku zaczęła się 10 lat temu. Jako dobrze rysujący studenci zaczęliśmy przygotowywać przyszłych adeptów Architektury. Mamy 98% skuteczności wśród naszych kursantów zdających egzaminy rysunkowe na wyższe uczelnie.

Sami ukończyliśmy Architekturę na Politechnice Gdańskiej ale z powodzeniem przygotowujemy kandydatów na Wydziały w całym kraju – na Architekturę w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Białymstoku itd. Na zajęciach nie obowiązuje limit wiekowy. Przyjmujemy każdego chętnego kto chciałby poznać zasady kreślenia perspektywy oraz tajniki światłocienia. Można również zapisać się w celu hobbystycznych - rozwinięcia swoich predyspozycji plastycznych.

Podczas kursu rysujemy architekturę, postać, tematy z wyobraźni oraz tematy egzaminacyjne. Prowadzimy zajęcia z aksonometrii z elementami geometrii wykreślnej. Jednym słowem kompleksowo przygotowujemy do egzaminów wstępnych na Wydziały Architektury.

Nasz kurs istnieje w Gdańsku od 2007 roku. Od września 2017 jesteśmy również w Olsztynie. Absolwenci naszej szkoły studiują na uczelniach w całym kraju - Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Warszawie.

Kurs na Architekturę

Kurs dla kandydatów na wydział Architektury

Rozkład zajęć:

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 15.30-19.30 w samym centrum Olsztyna,
w Galerii Spichlerz w Olsztynie ul. Piastowska 13 - Stare Miasto